SFINANSUJ ZABIEG PROSTO I SZYBKO!

MediRaty to innowacyjne narzędzie ratalne, należące do Ratalnie.com, skoncentrowane na finansowaniu branży medycznej. Firma ta zapewnia najniższe raty, ponieważ pożyczki udzielane są na określony cel.

Jak to działa – krok po kroku

Lekarz ustala z pacjentem harmonogram i koszt leczenia. Ratalnie.com kontaktuje się z pacjentem telefonicznie w celu weryfikacji zdolności kredytowej. W ciągu kilkunastu minut pacjent otrzymuje gotową ofertę kredytową (co nie jest obligatoryjne). Umowa podpisywana jest za pośrednictwem kuriera, a środki są przelewane na konto kliniki.

Od 16 maja Ratalnie.com poszerza swoje usługi o nowe narzędzie eMediraty.

eMediraty to aplikacja, która będzie dostępna na stronie internetowej www.ratalnie.com oraz na naszej stronie Jest to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach, bez pośrednictwa weryfikatora. Aplikacja jest skierowana do wszystkich klientów (pacjentów), którzy mają opory przed rozmową z pracownikiem Ratalnie.com. Wkrótce na naszej stronie zostanie umieszczony odpowiedni baner oraz link, który będzie przekierowywał zainteresowanych do elektronicznego systemu składania wniosków. Tam pacjent, który zna już wstępny termin zabiegu i jego koszt, może w prosty sposób złożyć wniosek kredytowy. Wystarczy podać niezbędne dane, dzięki którym w ciągu 5 minut otrzyma się decyzję i wiążącą ofertę. Po odznaczeniu wybranej oferty pacjent otrzymuje informację o wysłaniu do niego kuriera z umową.

Szanowni Klienci,
używamy systemu finansowania i płatności ratalnych MediRaty w wariancie 10 RAT 0% (RRSO 0%). Możliwa kwota finansowania: 1 000 zł – 50 000 zł. Spłata w 10 równych ratach miesięcznych, bez kosztów, tzn. całkowitej spłacie podlega tylko kwota finansowania. Przy dłuższych okresach spłaty Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) może być inna. Finansowania udziela Medical Finance Group SA (MFG SA) z siedzibą w Warszawie przy ul. Lechickiej 23A. Uzyskanie finansowania jest uzależnione od indywidualnej decyzji kredowej MFG SA. Więcej informacji u konsultantów MediRat pod nr Infolinii 22 266 83 70, www.mediraty.pl

Mediraty_logo