SFINANSUJ ZABIEG PROSTO I SZYBKO!

MediRaty to innowacyjne narzędzie ratalne, należące do Ratalnie.com, skoncentrowane na finansowaniu branży medycznej. Firma ta zapewnia najniższe raty, ponieważ pożyczki udzielane są na określony cel.

Jak to działa – krok po kroku

Lekarz ustala z pacjentem harmonogram i koszt leczenia. Ratalnie.com kontaktuje się z pacjentem telefonicznie w celu weryfikacji zdolności kredytowej. W ciągu kilkunastu minut pacjent otrzymuje gotową ofertę kredytową (co nie jest obligatoryjne). Umowa podpisywana jest za pośrednictwem kuriera, a środki są przelewane na konto kliniki.

Od 16 maja Ratalnie.com poszerza swoje usługi o nowe narzędzie eMediraty.

eMediraty to aplikacja, która będzie dostępna na stronie internetowej www.ratalnie.com oraz na naszej stronie Jest to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach, bez pośrednictwa weryfikatora. Aplikacja jest skierowana do wszystkich klientów (pacjentów), którzy mają opory przed rozmową z pracownikiem Ratalnie.com. Wkrótce na naszej stronie zostanie umieszczony odpowiedni baner oraz link, który będzie przekierowywał zainteresowanych do elektronicznego systemu składania wniosków. Tam pacjent, który zna już wstępny termin zabiegu i jego koszt, może w prosty sposób złożyć wniosek kredytowy. Wystarczy podać niezbędne dane, dzięki którym w ciągu 5 minut otrzyma się decyzję i wiążącą ofertę. Po odznaczeniu wybranej oferty pacjent otrzymuje informację o wysłaniu do niego kuriera z umową.

Mediraty_logo